Nawigacja

OSIĄGNIĘCIA KLASY SPORTOWE GIMNASTYKA KOREKCYJNA MAŁY MISTRZ

Sport w szkole

OSIĄGNIĘCIA

TURNIEJ KARATE

7 maja 2016 r. w ramach inauguracji kolejnej edycji Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży
w wielofunkcyjnej hali sportowej AWF we Wrocławiu
odbył się Turniej Karate Wrocław Open.

Wśród ponad 200 zawodników z 12 klubów z całej Polski
można było podziwiać także uczniów naszej szkoły.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kamil Krajewski, który w konkurencji kumite indywidualne chłopców rocznik 2004-2003 + 41 kg nie dał najmniejszych szans swoim rywalom i zajął I miejsce. Dodatkowo w konkurencji kata indywidualnych chłopców 2003 zdobył III miejsce.

Młodszy z braci, Robert Krajewski, przegrał walkę o wejście do finału w kumite indywidualnym 2005 +35kg, natomiast zwycięskie walki w repasażach zaowocowały zdobyciem III miejsca.


Równolegle odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Fudokan.
W tych zawodach Kamil otrzymał srebrny medal w kumite indywidualnym młodzików +55 kg,
natomiast Robert brązowy w kumite młodzików -50kg.

Młodym karatekom gratulujemy świetnych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

TURNIEJ SPORTOWO- EDUKACYJNY

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w kolejnej edycji
międzyszkolnego turnieju edukacyjno – sportowego „ Pomagajmy sobie wzajemnie”
organizowanego w ramach działań prewencyjnych przez Komendę Policji Wrocław -Rakowiec.
Konkurs składał się z części teoretycznej, w trakcie której sprawdzono wiedzę dzieci
z zakresu zapobiegania zagrożeniom, wiedzy o ruchu drogowym i policji
oraz przeprowadzonych konkurencjach sportowych.

Nasza szkoła zajęła III miejsce.

 

TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ

Nasi uczniowie reprezentują szkołę w zawodach organizowanych
przez Wrocławski Szkolny Związek Sportowy.

W roku szkolnym 2015/2016 w finale Strefy Centrum 
w piłce koszykowej dziewcząt
zawodnicy zajęli
III miejsce.

( Strefa Centrum - jedna z 3 części, na które podzielony jest cały Wrocław,
obejmuje dzielnice Krzyki i część dzielnicy Stare Miasto).


Skład:

Wiktoria Kempa, Dominika Michalec, Róża Jabłońska, Amelia Ptaszek, Amelia Szukaj,
Zuzia Bald, Milena Grabowska, Kinga Łągoda, Julia Ruban, Marta Gasińska,
Dominika Maksymowicz, Anna Szymczak, Alicja Wołosińska

Skład:

Barczewski Dominik, Mandżukowski Piotrek, Łomejko Kuba, Gilarski Kamil,
Oleksiński Szymon, Bartosik Miłosz, Zjadewicz Adrian, Piontek Bartosz, Zawada Dominik,
Krajewski Robert, Krajewski Kamil, Gwoździłło Igor, Kurek Norbert

MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

W tym roku szkolnym reprezentacja szkoły dzielnie walczyła
na Mistrzostwach Wrocławia w piłce koszykowej. 
Kadra dziewcząt zajęła
VI miejce.
Natomiast chłopcy z klasy 5 zajęli IX miejsce,

a z klasy 6 zajęli VII miejsce,

 

Gratulujemy!

 

PIŁKA RĘCZNA

Nasi mali sportowcy wzięli udział w kolejnych zawodach sportowych
organizowanych przez NSZS Wrocław w Strefie Centrum.
Tym razem chłopcy grali w piłkę ręczną i doszli do finału.
Ostatecznie zajęli
V miejsce.

Brawo!!!
 

PIŁKA SIATKOWA

W bieżącym semestrze trzy zespoły zakwalifikowały się już
do kolejnych etapów w minipiłce siatkowej:

 
1. Chłopcy klas szóstych grający w "Czwórkach"
zajęli
4 miejsce w finałach Strefy Centrum
i w dniu 09 marca będą brać udział w Mistrzostwach Wrocławia,
które odbędą się w naszej szkole.
 
2. Chłopcy klas piątych grający w "Trójkach"
zajęli również
4 miejsce w finałach Strefy Centrum
i w dniu 16 marca będą brać udział w Mistrzostwach Wrocławia,
które także odbędą się w naszej szkole.
 
3. Dziewczęta klas piątych grające w "Trójkach"
zajęły
1 miejsce w finale Strefy Centrum
i w dniu 15 marca będą rozgrywać kolejne mecze
w Mistrzostwach Wrocławia w SP nr 113.

 
Składy zwycięskich drużyn :
 
"CZWÓRKI CHŁOPCÓW": "TRÓJKI CHŁOPCÓW" " TRÓJKI DZIEWCZĄT"  

1. Marcin Ciesliński
2. Kacper Kosik
3. Piotr Mandżukowski
4. Dominik Barczewski
5. Maciej Styś
6. Miłosz Bartosik
7. Szymon Lewandowski
8. Gilarski Kamil
9. Jakub Łomejko
1. Dominik Zawada
2. Norbert Kurek
3. Bartek Piątek
4. Szymon Oleksiński
5. Adrian Zjadewicz
6. Robert Krajewski
7. Igor Gwoździło
1. Alicja Wołosińska
2. Amelia Ptaszek
3. Julia Ruban
4. Kinga Łagoda
5. Róża Jabłońska
6. Milena Grabowska
7. Wiktoria Kempa
8. Amelia Szukaj

 

Możemy więc się również pochwalić tym,
że sprawdziliśmy się jako organizatorzy i sędziowie zawodów.

 

 

PIŁKA NOŻNA

W roku szkolnym 2015/2016 w finale Strefy Centrum 
w piłce nożnej wzięli udział uczniowie klas 5.
Zawodnicy zajęli
XII miejsce.

Skład:

Zawada Dominik, Kurek Nobert, Krajewski Robert,
Piontek Bartosz, Sorek Kuba, Gwoździłło Igor.

Mistrzostwa Wrocławia na Ergometrze Wioślarskim

Aktualnie dzieki współpracy z Politechniką Wrocławską
bierzemy udział w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia na Ergometrze Wioślarskim.

 

HOKEJ










 

Galeria zdjęć