Godziny pracy Aktualności Teatrzyk pod Aniołkiem

Teatrzyk pod Aniołkiem

Teatrzyk pod Aniołkiem zaprasza uczniów klas I ,na pasowanie na czytelnika

prezentujemy przedstawienie:

" Nasi baśniowi przyjaciele"

godzina 9.00

Nauczyciel bibliotekarz – Renata Stańczak

Informuje o próbie Teatrzyku pod Aniołkiem12.10.2017, godz. 13.45 oraz zaprasza  Rodziców  na spotkanie organizacyjne – kółka teatralnego „Teatrzyk pod Aniołkiem”, godz. 15.00. Miejsce –Aula.

Przypominam:
    Przedstawienie " Teatrzyku pod Aniołkiem" - 25 października, godz. 9.00 Aula.
    Aktorzy teatrzyku spotykają się , tego dnia o godzinie 8.00 w bibliotece( przebierają się), uczestniczą w próbie i przedstawieniu. Powrót na zajęcia na 3 godzinę lekcyjną( 9.50)

PASOWANIE NA CZYTELNIKA KLAS I

Uczniowie klas pierwszy stali się pełnoprawnymi czytelnikam biblioteki szkolne, uroczystego aktu pasowania dokonał p. Dyrektor Jacek Kowieski, najmłodsi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, odznaki  - Jestem czytelnikiem , książeczki z łamigłówkami od Rady Rodziców oraz list intencyjny od nauczyciela bibliotekarza dla rodziców. Program artystyczny zaprezentowali: :"Teatrzyk pod Aniołkiem" - przedstawieniem " Nasi baśniowi przyjaciele" oraz grupa taneczna - dziewczynek ze świetlicy klas IV-VII.

Opiekunowie: Renata Stańczak i Małgorzata Suchta

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy rodzice moich aktorów - informuję,że rozpoczynamy przygotowania do kolejnego spektaklu, wspiera nas w tych przygotowaniach klasa II a.Wspólnie prezentujemy spektakl " Wśród nocnej ciszy" - jasełka
    Termin premiery: 22.12.2017