Nawigacja

Nauczyciele przedmiotowi

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele przedmiotowi

                                                                                                    

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZANY PRZEDMIOT WYCHOWAWSTWO      GABINET

mgr Dorota Hnatiuk

   

Edukacja wczesnoszkolna                                    
                                                              

Klasa 1a

   

Sala 28

mgr  Anna Barszczewska-Sobczyk

Edukacja wczesnoszkolna                           bttt  


 

 

Klasa 1b

   


Sala 39

mgr Urszula Postolak

Edukacja wczesnoszkolna        

Klasa 2a

   

Sala 29

 

 


mgr Magdalena Pietras

Edukacja wczesnoszkolna                       

 





Klasa 3a

   

 





Sala 38

 

 

mgr Barbara Mleczko

Edukacja wczesnoszkolna       MMuz   

 

 

 

Klasa 3b

   





Sala 40

 

 


mgr Ewelina Kozłowska

Edukacja wczesnoszkolna                          


 



Klasa 3c

   




 

Sala 31

 

 

 

mgr Małgorzata Halska

Język polski

 

 

 

Klasa 4a

   





Sala 23

 

 

 

mgr inż. Małgorzata Skomorowska

Matematyka              

 

 

 

Klasa 4b

   

 




Sala 16

 

 

 

mgr Anna Florczak

Wychowanie fizyczne    

 

 

Klasa 4c

   

 

 

Sala 5

 

 

dr Beata Bryś

Historia  i język polski

 

 

Klasa 5a

   

 

 


Sala 15


 

mgr Joanna Sewiło

Wychowanie fizyczne        

 

 


Klasa 5b

   



Sala 17

 

 

mgr Irena Gulcz

Wychowanie fizyczne

 

 

Klasa 6a
 

   

Sala 4

 

mgr Paulina Łotoczko

 Język polski i język angielski   



 

Klasa 6b

   


Sala 24

mgr Magdalena Pluta

Język niemiecki

Klasa 7a
 
   

 

Sala 22

 

 mgr Andrzej Mulka

 Matematyka i wychowanie fizyczne                 

Klasa 7b     Sala 18

 





mgr Małgorzata Wojciechowicz

mgr K. Belka

Język angielski   

 




 

   

 





Sala 22

mgr A. Hoffman  Chemia                Sala 5
mgr E. Janeczek   Geografia






 

    Sala 4
mgr Mariola Bojko    Technika      



 
   


Sala

 

mgr Michał Skwierczyński

   Religia

 

 

 

 


Sala 16
 

 

ks. Mateusz Piotrowski

    

Religia                        

 



 
   


 

 

mgr inż. Violetta Bawolska     Przyroda, Biologia                            


 
   
Sala 4

mgr Maciej Majorowski    

   Informatyka                        




 

   

 

Sala 1

 


mgr Marta Alenowicz

  Plastyka             


 
   

 

 

Sala 18
 

 

 

 

Galeria zdjęć