Projekt Realizacja projektu - spotkanie andrzejkowe Realizacja projektu - multimedialny język angielski

Współpraca z przedszkolami

Realizacja projektu - multimedialny język angielski

W naszej szkole mamy kilka multimedialnch sal, dlatego postanowiliśmy pokazać przyszłym uczniom nowoczesne metody nauczania języka obcego.
    Nauczycielka języka angielskiego pokazała szeroki wachlarz możliwości pracy z tablicą multimedialną. Dzieci miały szansę nauczyć się w niekonwencjonalny sposób kilku słów i zwrotów w tym języku.
    Mamy nadzieję, że tego typu zajęcia pokazały dzieciom, iż nauka w szkole nie musi być nudna, a lekcje w klasach małodszych to nauka przez zabawę.